LKS časopis

Recenzovaný časopis
České stomatologické komory

elektronická verze

ISSN 1210-3381 (Print)
ISSN 2571-2411 (Online)

ČSK
Aktuální číslo
Rubriky
Témata
Autoři

Příprava oslav Světového dne ústního zdraví (SDUZ), který organizuje Světová federace zubních lékařů (FDI) od roku 2008 vždy 20. března, je v plném proudu.

Loni se oslavy Světového dne ústního zdraví konaly na více než čtyřiceti místech po celé naší republice. Budeme stejně úspěšní i letos? (Ilustrační fotografie je z akce SDUZ 2018 v Soukromé VOŠ zdravotnické pro dentální hygienistky v Praze 2.)

Na pravidelných schůzkách s partnery připravujeme přednášky o ústním zdraví, nácviky správné ústní hygieny, besedy, semináře a miniworkshopy. Stejně jako v předcházejících letech spolupracujeme i s organizátory preventivních projektů Dětský úsměv a Kalokagathie, s. r. o., a do příprav se opět zapojila společnost Arak, která chystá oslavy v Olomouci.

K našemu skvělému a mimořádně pracovitému organizačnímu týmu, složenému dále ze zástupců Colgate Palmolive, Philips Sonicare, Listerine a lékáren Dr.Max, Asociace dentálních hygienistek ČR, Sdružení studentů stomatologie ČR, Soukromé VOŠ zdravotnické pro dentální hygienistky v Praze 2, se přidali i zástupci společností JPS, s. r. o., GSK a Herbadent, s. r. o. Tato sestava, společně s MUDr. Štěpánkou Bálkovou, která zastupuje Českou stomatologickou komoru, je zárukou, že oslavy SDUZ 2019 budou minimálně stejně úspěšné jako v loňském roce.

20. 1. 2019

LKS 01/2019

Print: LKS. 2019; 29(1): 7

Autor:

Fotografie

  • Ladislav Šolc

Rubrika:

Téma: