LKS časopis

Recenzovaný časopis
České stomatologické komory

elektronická verze

ISSN 1210-3381 (Print)
ISSN 2571-2411 (Online)

ČSK
Aktuální číslo
Rubriky
Témata
Autoři

Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci, dalšímu prodloužení nouzového stavu minimálně do 22. 1. 2021 a nejisté prognóze vývoje v dalším období, muselo také Vzdělávací středisko ČSK operativně reagovat.

V prosinci se uskutečnily online formou další kurzy v rámci vzdělávání ČSK, přednášejícími například byli doc. MUDr. et MUDr. Lukáš Hauer, Ph.D.
  • Profesní zkoušky probíhají ve vypsaných termínech, pokud to dovolují aktuální opatření omezující shromažďování. Uchazeči o složení profesní zkoušky jsou osobně informováni e-mailem nebo telefonicky.
  • Prezenční kurzy ČSK jsou zrušeny po dobu, v níž platí omezení shromažďování. Některé z kurzů se opět během prosince konaly online formou. Informace o tom, jak budou organizovány vzdělávací kurzy ČSK v následujících týdnech, sledujte v Aktualitách na www.dent.cz.

Jarní PSF a OSF o něco později

Komora by letos ráda uskutečnila tradiční velké vzdělávací akce Pražské a Ostravské stomatologické fórum v klasické prezenční formě. Proto – vzhledem k vývoji epidemické situace – odložila jejich konání oproti původně plánovanému termínu na pozdější dobu, pravděpodobně na přelom dubna a května 2021. O přesném termínu a programu PSF a OSF budeme včas informovat.

MUDr. Robert Houba, Ph.D.
PSF
OSF